dream world

Cs - NO_FEAR [BF2]
  CS-Delirium [TeamPlay] | Fast Download | @ CS-Delirium.pl

Zapewniamy przyzwoite warunki gry, niskie pingi, doświadczona administracja, 100% stabilny i rozwijający się z dnia na dzień.

IP: 193.238.95.9:27015
Typ serwera: Steam+NS
Tryb Rozgrywki: TP
Ilość slotów: 16
Godzinny uptime: 24/7
Czas mapy: 25
Szybkie Pobieranie Plików: Włączone
Friendly Fire: Włączone
Forum: www.cs-delirium.pl
He@dAdmin: Dr@c0, Kubu$ GG:8441568Steam - jest programem stworzonym przez firmę
Valve blokującym możliwość gry bez posiadania oryginalnej wersji gry. Zasada działania steam jest dosyć prosta, każdy gracz musi mieć swoje własne konto i na nim aktywuje swoje kupione gry poprzez wpisanie oryginalnego klucza (cs-key'a). Każdy klucz można użyć tylko raz i po jego rejestracji na danym koncie zostaje on dożywotnio do niego przypisany. W poniższym poradniku opiszę proces pobrania i instalacji klienta steam oraz gier. No to zaczynamy.

1. Zaczynamy od pobrania programu steam z naszego działu download, plik ten zajmuje niewiele miejsca na dysku (poniżej 1MB).

2. Gdy pobieranie pliku ukończy się, odpalamy ściągnięty plik "SteamInstall.msi" i przechodzimy do instalacji
.

3. W pierwszym ekranie powitalnym klikamy na "Next".

4. Następnie musimy potwierdzić że zgadzamy się z warunkami licencji
oraz że mamy więcej niż 13 lat klikając na "I accept the license agreement AND I am 13 years of age or older."

5. W następnym kroku wybieramy prędkość naszego połączenia internetowego (wyrażone w kbit/mbit'ach).

6. Teraz wybieramy język w jakim program steam będzie się z nami komunikować.

7. Następnie wybieramy w jakim folderze i na jakim dysku chcemy zainstalować steam'a.

8. Po kliknięciu na "install" rozpocznie się instalacja po której zakończeniu wyświetli się nam komunikat "Steam has been successfully installed", klikamy wtedy na "Finish" i kończymy instalację.

9. Po zakończeniu instalacji, czas na pierwsze uruchomienie. Odnajdujemy na pulpicie skrót do zainstalowanego programu steam i go uruchamiamy.

10. Powinno ukazać się nam okno "Steam - Updating" i rozpocząć się pobieranie reszty plików niezbędnych do działania.

11. Po zakończeniu pobierania dodatkowych plików, powinien wyskoczyć nam komunikat w którym będziemy mamy do wyboru 2 opcje: "Stwórz nowe konto" oraz "Zaloguj się na koncie które już istnieje".

12. W przypadku gdy nie posiadamy jeszcze własnego konta, należy wybrać opcję "Stwórz nowe konto" i postępować wg. poradnika opisującego jak utworzyć nowe konto steam, natomiast w przypadku gdy posiadamy już własne konto grami wybieramy opcję "Zaloguj się na koncie, które już istnieje", wtedy zostaniemy przeniesieni do ekranu logowania, gdzie podajemy nasz login i hasło do konta.

13. Po wpisaniu poprawnego loginu i hasła zostaniemy zalogowani do systemu steam i będziemy mieli dostęp do naszych gier na koncie, które znajdują się w zakładce "Moje gry".

14. Gdy chcemy pobrać i zainstalować daną grę, przechodzimy do zakładki "Moje gry" i klikamy na wybraną grę prawym przyciskiem myszy oraz wybieramy "Instaluj grę ..." tak jak na screenie wyżej.

15. Pokaże się nam komunikat potwierdzający instalację danej gry oraz ilość dostępnego i wymaganego miejsca na dysku, a także szacowany czas pobierania.

16. Po przejściu do następnego kroku wybieramy gdzie mają pojawić się skróty do instalowanej gry i klkamy na "Dalej".

17. Rozpocznie się tworzenie lokalnych plików cache gry.

18. Po ukończeniu tworzenia lokalnych plików klikamy na zakończ i zostaniemy z powrotem przeniesieni do zakładki "Moje gry" w steam, gdzie będziemy mieli pokazany przy nazwie gry w polu "status" procent
pobranej gry oraz aktualną prędkość pobierania.

UWAGA: Steam posiada funkcję automatycznego wznawiania, więc w czasie pobierania gry możemy wyłączyć program/system i przy ponownym uruchomieniu steam gra będzie pobierana od tego samego momentu na którym zamkneliśmy steam.

19. Po pobraniu gry w polu "status" powinien na m się pokazać napis "100% - Gotowe", tak jak na screenie niżej.